اخبار و مطالب تخصصی

|  با ما از اخبار تخصصی صنعت فولاد با خبر شوید.


4 بهمن 1401
لوله های گازی
لوله گاز یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین مقاطع در ساختمان سازی به حساب می آید چراکه انتقال گاز امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است. به دلیل این کاربرد بالا، خرید لوله گاز باکیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است. لوله‌های گازی در دو جنس فولاد و پلی اتیلن؛ در انواع API، توکار و روکار تولید و روانه بازار مصرف می‌شوند. از جمله کاربردهای این محصول می‌توان به استفاده در منازل، صنایع پتروشیمی، پالایشگاه ها و سوله های صنعتی اشاره نمود.
19 دی 1401
اهمیت بازیافت فولاد و فرآیند انجام آن
بازیافت مواد غیر قابل استفاده همواره باعث کاهش فشار محیط زیست، صرفه‌جویی در هزینه، کنترل آلودگی و در نهایت کاهش آن می‌شود. این قضیه برای محصولات فولادی و آهن‌آلات هم صدق می‌کند. استفاده مجدد از فولاد و بازیافت آن مزایای زیست محیطی و اقتصادی بسیاری دارد. در واقع ضایعات آهن یکی از مهم‌ترین پسماندهای فلزی هستند که ارزش اقتصادی زیادی دارند و با بازیافت می‌توانند دوباره به چرخه تولید بازگردانده شوند. از آنجایی که حفظ محیط زیست در هر صنعت و در تمامی جوامع مهم است، بنابراین برای تحقق این هدف دانشمندان تصمیمات مهمی گرفته و اجرا می‌کنند.

رویداد و نمایشگاه های ملی و بین المللی


گروه صنعتی آریا فولاد دلیجان هر ساله در نمایشگاه های ملی و بین المللی جهت ارتقاع سطح شرکت و شناسایی بازار های جهانی حضور فعال و پر رنگی دارد.

 

لیست قیمت انواع پروفیل و قوطی