لیست قیمت لوله های گازی

Print Friendly, PDF & Email

 

ردیفشرحضخامتقیمت ( ريال )قیمت ($ )
1لوله های گازی روکار (3360 isiri)---
2لوله های گازی توکار (3574 isiri)---

 

 

به همین راحتی خرید کنید

در تمام مراحل خرید و تحویل بار همراه شما خواهیم بود کافیست با شماره ویژه فروش 44277326-086 و یا دفتر مرکزی  ۳۶۰۶۷-031  تماس بگیرید.

درخواست خرید

تماس با شماره 44277326-086

صدور پیش فاکتور

کمتر از 30 دقیقه

نحوه تسویه

به صورت نقدی و اعتباری

کنترل کیفیت

بازرسی توسط کارشناسان

بارگیری و حمل

ارسال به مقصد
keyhan-bar
شما میتوانید برای سهولت در بارگیری از باربری مجموعه استفاده کنید
تلفن تماس :۲۱-۰۸۶۴۴۲۴۹۴۲۰
۰۹۱۸۹۶۶۱۶۶۳ (آقای صادقی)
۰۹۱۲۸۶۶۷۰۲۷ (آقای ابراهیمی)

قیمت لوله گاز خانگی

لوله گاز خانگی، یکی از مقاطع فولادی بسیار پرکاربرد در ساخت‌وساز است. برای لوله کشی گاز منازل از این محصول استفاده می شود که قیمت لوله گاز خانگی براساس ضخامت، قطر و طول آن محاسبه می شود.

   قیمت لوله گاز 6 متری

طول رایج لوله گاز شاخه های 6 متری هستند که کاربرد زیادی در مصارف لوله کشی گاز خانگی دارند، به‌همین‌علت، تغییرات قیمت لوله گاز 6 متری مورد توجه ساختمان سازان و افراد فعال در صنعت گازرسانی شهری است. این محصول که در ابعاد مختلف 1/2 تا 6 اینچ در کارخانه های مختلف تولید می شود را می توانید با بهترین قیمت از سایت تهیه کنید.

   قیمت لوله گاز 1/2 

لوله های گازی در انواع خانگی روکار و توکار در ابعاد مختلف و با قطرهای متنوع تولید می شوند. قیمت لوله گاز 1/2 باتوجه به قطر دهانه لوله و مصرف بالای آن برای گازکشی منازل و ادارات، همواره در حال تغییر است.  

   قیمت هر شاخه لوله گاز خانگی

استفاده از لوله گاز خانگی جهت گازکشی منازل، ادارات و... باعث می شود تا این محصول بسیار پرفروش و مورد استقبال باشد. این محصول که عمدتا در شاخه های 6 و گاها 12 متری در کارخانه های فولادی تولید و دربازار عرضه می شود، ارزشی وابسته به نرخ سایر محصولات فولادی بازار آهن دارد. قیمت هر شاخه لوله گاز خانگی براساس پارامترهایی نظیر: قیمت مواد اولیه، نرخ ارز و دلار، ضخامت لوله، کارخانه تولیدکننده و... تعیین می شود.

سوالات متداول بخش خرید

1نحوه فروش چگونه می‌باشد؟
شرکت براساس محل تخلیه مشتری و حداقل مسافت ممکن جهت ارسال لوله‌های داربستی، محصولات این بخش را از شهرهای مختلفی نظیر اصفهان و ... تامین می‌نماید.